Latviešu
  • Latviešu
  • Русский
  • English

Pirmizrāde: 02.12.2022

Prieka nams

/La maison

Režisors: Anissa Bonnefont

Treileris
Pievienot manam filmu topam
Žanrs
Drāma
Garums
1st 29min
Aktieri
Rossy de Palma, Ana Girardot, Aure Atika

Reālos notikumos balstītā šokējošā, atklātā, reibinošā, maigā un rupjā erotiskā drāma “Prieka nams” kinoteātros no 2. decembra. Filmas sižeta pamatā milzīgu popularitāti guvušais rakstnieces Emmas Bekēras autobiogrāfiskais romāns “Nams”. Galveno lomu filmā tēlo burvīgā aktrise Ana Žirardo. 

Jaunajai rakstniecei Emmai (Ana Žirardo) vienmēr bijušas savādas iedomas, taču viena no tām mūždien mitusi zemapziņas dzīlēs. Kā būtu, ja viņa sāktu visu no jauna un  iedvesmu jaunai grāmatai smeltos tālu no mājām, Berlīnē? Ja viņa nokļūtu tur, kur no seksa atkarīgi vīrieši un sievietes vienā laidā mīlējas un gūst baudu? Emmai nav šaubu par to, ka viņas romāns par prostitūcijas pasauli būs satriecošs un viņa beidzot piedzīvos to, pēc kā ilgi tiekusies, - slavas mirkli. 

Sapņa mudināta, viņa iekārtojas darbā slavenajā Berlīnes bordelī  “La Maison”. Gultas ar zīda palagiem, drānas ar leoparda rakstu, austrumnieciski paklāji... Meitenes ieziežas ar  aromātiskajām eļļām un piepilda visjutekliskākās klientu fantāzijas.  Emma ieslīgst baudas un kaisles pasaulē, mīlējoties tā, it kā viņas iekāre nebūtu remdināma, un raksta romānu. Pamazām viņa atskārš, ka dzīvo un strādā tur jau vairāk nekā divus gadus, lai gan bija nodomājusi palikt tikai divas nedēļas... Vai tiešām grāmatas dēļ bija jāpārceļas uz prieka namu, vai arī tas bija tikai iegansts, lai remdētu seksa badu?

 Jutekliska, jaudīga, estētiska filma, kas ieved visdziļākajos cilvēcisko kaislību labirintos, kinoteātros no 2. decembra.

Pirmizrāde: 02.12.2022