Latviešu
  • Latviešu
  • Русский
  • English

Pirmizrāde: 09.12.2022

Lāčuka Tedija Ziemassvētki

/Teddybjørnens jul

Režisors: Andrea Eckerbom

Treileris
Pievienot manam filmu topam

IMDB vērtējums

6.4

  • U
  • RU
  • BEZ SUB.
Žanrs
Ģimenes filma
Garums
1st 20min
Aktieri

Katrs bērns vēlas pirms Ziemassvētkiem satikt Ziemassvētku vecīti un pačukstēt viņam savu vēlēšanos. 🎄

 CINAMON AKROPOLE ALFA šo vēlmi piepilda! Nāc uz CINAMON 11., 15. vai 17. decembrī uz īpašajiem svētku seansiem un satiec Ziemassvētku vecīti! 🎅🎁 Pirms katra no šiem seansiem bērniem būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti! ✨ 


11. decembrī, 12:00 "Ziemassvētki džungļos"

11. decembrī, 12:40 "Lāčuka Tedija Ziemassvētki"

11. decembrī, 13:20 "Mia un es: Sentopijas varonis"


Tiekamies kino!✨

Kādu mazu pilsētiņu pārņēmis Ziemassvētku pasakas gars. Gaisā virmo ziemas brīnuma noskaņa- visi steidz uz Ziemassvētku tirdziņu, kur valda priecīga kņada. Mazā meitene Marianna arī nepacietīgi gaida gada jaukākos svētkus. Viņa, viņas mazais brālis, māmiņa un tētis izrotājuši eglīti, drīz uz vakariņām ieradīsies vectēvs un vecmāmiņa, viņi apsēdīsies pie galda, un sāksies īstā svētku burvestība!

Mariannas māmiņa pēdējā brīdī aizsūta meiteni uz veikalu pēc riekstiem, jo mazais brālis visus apēdis, taču bez riekstiem nenotiks īstais svētku brīnums!

Ceļā uz veikalu Marianna nokļūst Ziemassvētku gadatirgū. Starp neskaitāmām rotaļlietām viņa ievēro tieši tādu, kādu vēlējusies visu mūžu - jauku, pūkainu lāčuku! Kad abu skatieni sastopas, Marianna ir pilnīgi pārliecināta, ka lāčuks ir DZĪVS! Ja vien Tedijs dzīvotu pie Mariannas, viņa būtu laimīgākais bērns pasaulē, taču... tas nav tik vienkārši! Izrādās, Tedijam ir citi sapņi - viņš negrib dzīvot pie bērna, kurš viņu laimējis loterijā, bet gan pie bagāta pieaugušā, ar kuru kopā apceļot pasauli! Marianna un Tedijs pat nenojauš, ka viņus gaida neaizmirstams piedzīvojums, kāds iespējams tikai Ziemassvētkos!

9. decembris
Citi datumi
Pirmizrāde: 09.12.2022