Lietuviškai
  • Lietuviškai
  • Русский
  • English

Premjera: 18.03.2022

Greitoji pagalba

/Ambulance

Režisierius: Michael Bay

Anonsas
Pridėti prie mėgstamų filmų
Žanras
Kriminalinis
Trukmė
2val 16min
Vaidina
Jake Gyllenhaal, Eiza González , Yahya Abdul-Mateen II

Per vieną dieną Los Andželo gatvėse trys gyvenimai pasikeis amžiams.


Nutrūktgalviškame režisieriaus ir prodiuserio Michael Bay veiksmo trileryje apdovanotas veteranas Vilas Šarpas (vaid. „Emmy“ laureatas Yahya Abdul-Mateen II, „Bitininkas“, „Matrica 4“), desperatiškai ieškantis pinigų žmonos medicininėms išlaidoms padengti, paprašo paskolos iš vienintelio asmens, kurio nevertėtų prašyti – jo įbrolio Denio (vaid. „Oskaro“ nominantas Jake Gyllenhaal).


Charizmatiškasis nusikaltėlis Denis pasiūlo šį tą geriau: didžiausią banko vagystę Los Andželo istorijoje – 32 milijonus dolerių, kurie pakeistų Vilo gyvenimą.


Galvodamas apie žmoną, Vilas yra priverstas sutikti.


Tačiau kai jų planas nepavyksta, broliai pagrobia greitosios pagalvos automobilį su sužeistu policininku, kovojančiu dėl savo gyvybės, ir jo gyvybę palaikančia medike (vaid. Eiza Gonzalez, „Jaunas vairuotojas“, „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“).


Nesibaigiančiose gaudynėse, Vilas ir Denis bando išsisukti nuo teisėsaugos, išlaikyti gyvus savo įkaitus ir stengiasi nenužudyti vienas kito, visa tai vykdant patį beprotiškiausią pabėgimą.


Amerikiečių režisierius Michael Bay, sukūręs sėkmingiausių Holivudo kino projektų, garsėja savo filmais dėl itin stilistinių vaizdų ir aukščiausio lygio specialiųjų efektų. Geriausiai įvertinti kūrėjo filmai yra „Armagedonas“ (1998 m.), „Perl Harboras“ (2001 m.) ir „Transformerių“ filmų serija (2007 m. iki dabar).


Režisavo: Michael Bay („Armagedonas“, „Transformeriai“, „Perl Harboras“)

Premjera: 18.03.2022