Lietuviškai
  • Lietuviškai
  • Русский
  • English

Sirano

/Cyrano

Režisierius: Joe Wright

Anonsas
Pridėti prie mėgstamų filmų
Žanras
Drama
Trukmė
2val 4min
Vaidina
Peter Dinklage, Haley Bennett

„OSKARŲ“ NOMINACIJOS:
Geriausias kostiumų dizainas.


Patirkite didžiausią kada nors pasakotą meilės istoriją.


Apdovanojimus pelniusių romantinių dramų „Puikybė ir prietarai“ bei „Atpirkimas“ režisierius Joe Wright pristato nesenstantį pasakojimą apie širdį veriantį meilės trikampį, draminį miuziklą „Sirano“, kuris kino žiūrovus apgaubs emocijų simfonija su muzika, šilta romantika ir viduramžių scenų grožiu.


Žmogus, aplenkęs savo laiką, Sirano de Beržerakas, kurio vaidmenį atlieka fantastikos serialo „Sostų karai“ žvaigždė Peter Dinklage neturi lygių ne tik žodinėje kovoje, bet ir puldamas tikru kardu. Jo vienintelis tikslas – mylėti Roksaną (akt. Haley Bennett). Bet pasaulis nepripažins poros iš tokio kaip jis (išsigimėlio) ir tokios kaip ji (gražuolės damos).


Sirano norėtų prisipažinti savo jausmus, tačiau atsidavusi draugė Roksana iš pirmo žvilgsnio beprotiškai įsimyli kitą, naujoką Sirano vadovaujamame pulke Kristianą Niuviletį (akt. Kelvin Harrison, Jr.), nors nėra su juo net kalbėjusi.


Žodžių nestingantis Sirano slapta padeda droviam Kristianui rašyti meilės laiškus. Vis dėlto, paaiškėjus susirašinėjimo detalėms, trijulės likimą turės nuspręsti Roksana.


Draminis miuziklas „Sirano“ yra paremtas pagal to paties pavadinimo prancūzų poeto ir dramaturgo Edmondo Rostando 1897 m. pjesę.