CINAMON

See
on kinode
tulevik

Kuniks meie valmistume tuleviku
Sinuni toomiseks, hoia oma
aega kokku ning osta kinopiletid
veebist või Cinamoni äpist!

Cinamoni
ÄPP


Meie äpist saad infot kõikide Cinamoni filmide, esilinastuste ja sündmuste kohta. Samuti saad äpi abil telefoniga kiirelt pileteid osta.
Staatus:
  Kasutamiseks valmis

  Cinamon
  KEY


  Cinamon KEY abil saad kinosõbrana soodustusi piletitelt, snäkkidelt ja jookidelt. Cinamon KEY-d saad kasutada oma ID-kaardil või Cinamoni äpis – nii on see Sul alati käepärast.
  Staatus:
   Töö käib

   Snäkid ja
   joogid


   Snäkid ja joogid Suur valik snäkke ja jooke, uusim popkorni tegemise tehnoloogia alati värske ja väherasvase popkorni valmistamiseks, samuti ka tervislikumad ning veganitele sobilikud tooted ja puuviljamahlad
   Staatus:
    Töö käib

    Mugavaimad
    kinotoolid


    Uued, eriti mugavad toolid on filmimaailma reisimiseks parimad kaaslased. Nüüd saad valida erinevate Premium-klassi ja paariistmete vahel.
    Staatus:
     Töö käib

     Kosmose
     saal


     Legendaarne Kosmose saal superlaia kinoekraani, eriti mugavate istmete ja ülihea heliga nüüd ka Sinu lemmikus Cinamonis!
     Staatus:
      Töö käib

      Laserpro-
      jektorid


      Meie uued laserprojektorid muudavad pildi veelgi erksamaks, selgemaks ning küllastatumaks. Ka 3D-filmid on senisest veelgi parema kvaliteediga.
      Staatus:
       Töö käib

       Ei mingeid
       järjekordi


       Unusta pileti- või popkornisabas seismine! Uues Cinamonis on ka iseteenindus, kus saad oma piletid, snäkid ja joogid kätte lihtsalt ning kiirelt, ilma järjekorrata.
       Staatus:
        Töö käib