Eesti
  • Eesti
  • Русский
  • English

Esilinastus: 29.11.2019

Nugade peal

/Knives Out

Režissöör: Rian Johnson

Vaata treilerit
Tahan seda näha!
Žanr
Kriminaalfilm
Kestus
2h 10min
Näitlejad
Christopher Plummer, Chris Evans, Daniel Craig, Ana de Armas, Toni Collette, Michael Shannon, Katherine Langford, Jamie Lee Curtis, Don Johnson

Tunnustatud stsenarist ja lavastaja Rian Johnson (“Kadunud heroiin”, “Ajasõlm”, “Star Wars: viimased jedid”) avaldab austust krimiromaanide kuningannale Agatha Christiele filmiga “NUGADE PEAL”, mis on lõbus tänapäevane mõrvamüsteerium, kus igaüks on kahtlusalune.

Kui populaarne krimikirjanik Harlan Thrombey (Christopher Plummer) leitakse pärast ta 85. sünnipäeva oma kodust surnuna, kutsutakse juhtunut uurima uudishimulik ja võluv detektiiv Benoit Blanc (Daniel Craig). Blanc puutub Harlani enneaegse surma tagamaid selgitades kokku Harlani ebatavalise perekonnaga ja pühendunud alluvatega ning peab valede ja pettuste võrgu lahti harutama.

Filmis mängivad Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford ja Jaeden Martell. “NUGADE PEAL” on nutikas ja stiilne mõrvamüsteerium, kus tõde selgub alles päris lõpus.

Esilinastus: 29.11.2019