Latviešu
  • Latviešu
  • Русский
  • English

Mīluļi apvienojas

/Pets United

Režisors: Reinhard Klooss

Treileris
Pievienot manam filmu topam
Žanrs
Animācijas filma
Garums
1st 32min
Aktieri

Klusā, bet ļoti mūsdienīgā pilsētā Robo notiek kas neredzēts un nedzirdēts. Mērs Frenks ir zaudējis prātu. Viņa plāns neiekļaujas nekādos rāmjos. Tikai paklausieties! Viņam apnikuši cilvēki un dzīvnieki, tāpēc viņš savā prātā perina plānu – visus iedzīvotājus un mājdzīvniekus izdzīt no pilsētas un viņu mājas atdot robotiem!

Kad suns bez pajumtes Rodžers uzzina šo jaunumu, viņam visas spalvas saceļas stāvus. Šis Robins Huds daudz laika pavadījis uz ielas, nočiepis dažu labu gardas desas luņķi, lai to atdotu vājākiem dzīvniekiem, un nu jūt, ka mēra plāns pie laba gala nenovedīs. No pilsētas pazudīs dzīvība!

Atgriezies no jaukas pastaigas kopā ar daiļo Siāmas kaķenīti Bellu, Rodžers šausmās sastingst. Roboti sagrāvuši viņa vienīgo būdiņu!

Mukdams, ko nagi nes, Rodžers piepeši satiek labsirdīgo robotu Bobu, kuram mēra nodoms šķiet briesmīgs. Ir jārīkojas! Jāglābjas pašiem un jāglābj citi. Ja nekas netiks darīts, greznā mājdzīvnieku viesnīca būs briesmās. Nenojauzdami nekā ļauna, tajā mitinās daudzi četrkājainie.